نرم افزار مرکز تماس خاتم برای ارائه 8 خدمت به بازنشستگان رونمایی شد

به گزارش ایرنا ازصندوق بازنشستگی؛ نرم افزار خاتم با هدف دسترسی آسان به بخشی از خدمات صندوق بازنشستگی کشوری، جلوگیری از ترددهای شهری و افزایش رضایتمندی بازنشستگان برای گوشی های تلفن همراه طراحی شده و در دو نسخه «اندروید» و «آی او اس» در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
بر همین اساس، این نرم افزار قادر است خدماتی چون دریافت فیش حقوق و حکم بازنشستگی به صورت آنلاین و ذخیره آن در گوشی همراه، ارسال درخواست، انتقادات و پیشنهادات، پیگیری درخواست های ارسالی، پیگیری نامه، مشاهده مراکز استانی صندوق بازنشستگی کشوری، دفاتر پیشخوان، مراکز درمانی تحت پوشش و یافتن نزدیک ترین مراکز درمانی، اطلاع از خدمات ارائه شده در مرکز مورد نظر و همچنین شرکت در نظرسنجی را به کاربران ارائه کند.
بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری برای استفاده از این نرم افزار می توانند به لینک «خدمات الکترونیک تلفن و موبایل» در سمت چپ سایت این صندوق به نشانی cspf.ir مراجعه و ضمن دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با نرم افزار خاتم، یکی از دو نسخه اندروید یا آی او اس را در گوشی همراه خود نصب کنند.
پس از نصب و ورود به صفحه نرم افزارخاتم، برای ثبت نام و استفاده از این نرم افزار ثبت مشخصات فردی شامل شماره دفتر کل، کد ملی، شماره حساب، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و رمز عبور برای کاربر الزامی است. پس از ثبت نام در محیط نرم افزار، کد تایید به شماره همراه وارد شده جهت تکمیل فرآیند ثبت نام ارسال می شود.
بازنشستگان کشوری می توانند در قالب «مهمان» و به صورت محدود نیز از نرم افزار خاتم استفاده کنند.
http://www.irna.ir/fa/News/82795576

About the Author

ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید