بلاگ

اخبار

تعاریف نرم افزار مرکز تماس

برای خرید یک نرم افزار مرکز تماس نیاز است تا با اصطلاحات و همچنین واژه نامه آن آشنا شویم ، لینک ذیل به شما کمک می کند تا بصورت تخصصی با کلید واژه های مربوط به نرم افزار مرکز تماس آشنا شوید.

اخبار

راهنمای خرید نرم افزار مرکز تماس

شرایط دو سال گذشته عمیقاً شیوه زندگی ، کار و تجارت ما را تغییر داده است. مراکز تماس تحت فشارهای فزاینده ای برای تسریع تحولات دیجیتالی ، از جمله انتقال به کار از راه دور ، پذیرش فناوری های جدید و رسیدگی به سناریوهای حساس مشتری قرار داشتند.

اخبار

نرم افزار مرکز تماس صبا برای ارائه 12 خدمت به بازنشستگان رونمایی شد

به گزارش ایرنا ازصندوق بازنشستگی؛ نرم افزار صبا با هدف دسترسی آسان به بخشی از خدمات صندوق بازنشستگی کشوری، جلوگیری از ترددهای شهری و افزایش رضایتمندی بازنشستگان برای گوشی های تلفن همراه طراحی شده است.

اخبار

راه اندازی نرم افزار مرکز تماس کمیته امداد امام خمینی (ره)

مرکز تماس کمیته امداد امام خمینی (ره) با شماره سراسری 0968877 توسط شرکت دماوند راه اندازی گردید. این سامانه تمامی امکانات یک مرکز تماس مدرن را ارائه می نماید . ضمنا در فازهای آتی امکانات جدیدتری نیز به سامانه اضافه خواهد گردید .

اخبار

راه اندازی نرم افزار مرکز تماس سازمان امور مالیاتی کشور

سامانه مرکز تماس سازمان امورمالیاتی کشور با شماره 35019 توسط شرکت دماوند راه اندازی گردید . این سامانه با بهره گیری از تمامی روش های ارتباطی نوین ، امکان ارائه انواع خدمات پشتیبانی از سامانه های مالیاتی را فراهم و مدیریت می نماید.

اخبار

توسعه سامانه متمرکز مدیریت تجربه مشتری بانک شهر

سامانه مدیریت تجربه مشتری بانک شهر Customer Experience Management توسط شرکت دماوند نصب و راه اندازی گردید . این سامانه وظیفه ترسیم وضعیت مشتریان از دید سازمان را بر عهده دارند، و با اجرای آن دیدی جامع و دو طرفه ای از سازمان و مشتری را برای یکدیگر حاصل می کنند.